Pielgrzymki - Parafia pw. Edyty Stein

Pielgrzymki

Życie parafii
2015.09.14 - 18 Pielgrzymko-wycieczka „Po śladach Bieszczadzkich Świętości"
W poniedziałek 14 września Mszą św. o godz. 7.00 rozpoczęła się 5-dniowa pielgrzymko-wycieczka do Bieszczad z pobytem w Solinie. Pielgrzymi zwiedzili przepiękny Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie, odwiedzili Sanktuarium Matki Pięknej Miłości w Polańczyku. Stanęli też przed cudownym obliczem Matki Bożej Słuchającej w Kalwarii Pacławskiej. Spacerowali po zaporze wodnej w Myczkowcach i odwiedzili jeszcze wiele ciekawych miejsc podążając śladami Bieszczadzkich Świętości.
2015.08.03 Pielgrzymko-wycieczka do Lourdes, Fatimy, Rocamadour, Montserrat …
W dniach od 19 lipca do 3 sierpnia grupa pielgrzymów zwiedzała przepiękne zakątki Hiszpanii. Ważnymi miejscami tego pielgrzymowania były Sanktuaria Maryjne w Lourdes, Fatimie, Rocamadour i Montserrat .
2015.06.13 Pielgrzymko-wycieczka w Karkonosze i do Drezna
W dniach od 8 do 13 czerwca odbyła się parafialna pielgrzymko-wycieczka w Karkonosze i do Drezna z pobytem w Karpaczu. Zwiedziliśmy m.in. miejsca święte i zabytki Drezna, Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby, Cieplic, Świeradowa, Krzeszowa i Zamek Czocha. Odbyliśmy także dwie górskie wędrówki na Śnieżkę i Szrenicę.